Çıldır Belediye Başkanlığı

Başkanın Özgeçmişi

Başkanın Mesajı

         1957 Ardahan Çıldır doğdu, İlkokulu Yıldırımtepe Köyünde (şuanda mahalle) Orta Öğrenimini Ankara ve Çıldır da tamamladı.Eskişehir İşletme Fakültesi mezunu olup, 1982 Yılında Bolu Vergi Dairesinde memur olarak göreve başladı. 1984 yılında Çıldır Malmüdürlüğüne memur olarak ataması yapıldı. 1985 Yılında Maliye Bakanlığın'da düzenlenen sınavı kazanarak Ankara da 2 yıl süreyle eğitime tabi tutularak 1987 yılında mezun oldu.

         Maliye Bakanlığınca düzenlenen yeterlilik sınavını 2. likle kazanarak Ardahan Posof Malmüdürlüğü'ne 1988 yılında Malmüdürü olarak ataması yapıldı. 1993 Yılında Hopa Malmüdürü olarak atandı. 1994 Yılında Hopa Ver Dairesini kurmak için kurucu müdür olarak atandı.

         1995 Yılında görülen lüzum üzerine Sarp Sınır Kapını'na Gümrük Saymanlık Müdürü olarak Maliye Bakanlığı'nca ataması yapıldı.

         1996 Yılında Türkiye Gürcistan Sınır Ticareti Değerlendirme Kurulu'na üye olarak atandı. 1999 yılına kadar bu görevi yürüttü.

         1999 Yılında İstanbul Beşiktaş Malmüdürlüğü'ne atandı. 2003 Yılında İstanbul Üniversitesi Döner Sermaye Saymanlık Müdürlüğü'ne, Saymanlık Müdürü olarak Bakanlıkça ataması yapıldı.

         2009 Yılında Kocaeli Kandıra Malmüdürlüğü'ne atandı. 2010 Yılında emekli oldu.

        Beşiktaş Kongre Asil Üyesi olan K. Yakup AZİZOĞLU, aynı zamanda çeşitli sivil toplum örgütlerinde üye, onursal üye ve kurucu üye sıfatıyla hizmet vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

        

  

Başkan
64x64

Baskanın Mesajı

Devamı...
64x64

Başkanın Özgeçmişi

Devamı...

Başkanımız

baskan
K. Yakup AZİZOĞLU
Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Belediye Çalışmaları
  • Çıldır

Videolar

  • 4. Çıldır Gölü Kristal Buz Şöleni
  • Çıldır Gölü Hava Çekimi
  • Çıldır Gölü Jeep Reklam Filmi
  • Çıldır Ve Köyleri 1